UBIS
Hoşgeldiniz
İstanbul Aydın Üniversitesi E-Kayıt Sistemi'ne hoşgeldiniz.

LÜTFEN OKUYUNUZ;

2020-2021 [TR:ekayit-kayitturu-7] yerleştirmeleri için E-Devlet tarafından verilen E-Kayıt hizmeti 01.08.2020 23:59'da sona erecektir.
Olası son dakika yoğunluğundan etkilenmemek için lütfen işlemlerinizi belirtilen tarih-saat'ten daha önce tamamlayınız.

E-Kayıt ile işlemlerini tamamlayamayan öğrencilerimiz, Florya Halit Aydın Kampüsünde ilan edilen son kayıt tarihine kadar kayıt işlemlerini tamamlayabilirler.


Bu hizmet ile 2020-2021 sezonunda ilk kez kayıt olacak öğrencilerimiz, ödeme ve e-kayıt işlemlerini yapabilirler.
İşlemlerinizi tamamladığınızda e-kayıt yapabilmeniz için E-Devlet kapısına yönlendirileceksiniz.

E-Devlet Kapısı üzerinden kaydınızı başarıyla tamamlamadığınız sürece kayıtlı öğrenci sayılmazsınız.
E-Devlet Kapısı üzerinden işlem yapabilmeniz için "E-Devlet Şifreniz" olması gerekmektedir. E-Devlet şifresi olmayan öğrencilerimiz PTT şubelerinden kendilerine özel E-Devlet şifrelerini temin edebilirler.

E-Devlet Kapısı üzerinden kaydınızı tamamladığınızda bu ekranı kullanarak işlemlerinizin tamamlandığını kontrol edebilirsiniz.
E-Devlet Kapısı üzerinden gerçekleştireceğiniz Üniversite E-Kayıt işlemine ait kullanım kılavuzuna ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Öğrenci Kimlik Kartınızı kayıt tarihinizden itibaren İstanbul Aydın Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı'ndan alabilirsiniz.

Engelli öğrencilerimizin, engel türü ve engel yüzdesini belirten raporlarını akademik takvimde yer alan ders kayıt süresi sonuna kadar Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'na teslim etmeleri gerekmektedir.

Sisteme erişim sağlayabilmeniz için yerleşme belgenizdeki bilgiler sorulacaktır. Lütfen işleme başlamadan önce yerleşme belgenizin ulaşılabilir olduğuna emin olunuz.

E-kayıt sistemi ile ilgili problemlerinizde 444 1 428 no'lu çağrı hattımızdan ve +90 532 405 27 10 WhatsApp​ hattımızdan destek alabilirsiniz.

İstanbul Aydın Üniversitesi Ailesi'ne Hoşgeldiniz.
 
Istanbul Aydin UniversityBesyol Mah. Inonu Cad. No:38, Istanbul34295Turkey